Sarıyer Nakliyat Hakımızda

Firma seçerken aceleci davranmamalı ve iyi bir araştırma yaparak eşyalarınızı güvendiğiniz bir firmaya tereddütsüz bir şekilde teslim etmelisiniz. Firmamız güvenebileceğiniz bir firma olup her daim müşteriler tarafından takdir kazanmıştır. Siz de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizimle anlaşabilir ve bu sayede de rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

Sarıyer evden eve nakliyat ile hizmetlerden yararlanarak kolay bir şekilde taşınabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz adrese taşınması için tecrübeli ekip elemanlarımıza güvenle emanet edebilirsiniz.

  • Size sunulan hizmetler genel olarak eşya taşınması, paketlenmesi, yerleştirilmesi, sökümü ve kurulumu şeklindedir.
  • K3 belgesi ile birlikte ise sözleşme yapılması, eşya sigortalaması yapılması, fatura kesilmesi gibi güvenceler verilmektedir.
  • Araçlarımız çelik kapalı kasa şeklinde ve konforlu olduğundan eşyaların taşıma boyunca hasar görmesi imkânsız sayılır. Eşyaların araca yerleştirilmesi de profesyonel bir şekilde yapıldığından sizi endişelendirecek hiçbir durum olmamaktadır.
  • Dış cephe nakliyat asansörü kullanımı gibi modern eşya taşıma sistemleri de kullanılmakta ve daha birçok ekstra hizmet de sağlanmaktadır.